Wydarzenia

I Miejski Bieg na Orientację

RZESZÓW. Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w Miejskim Biegu na Orientację, to ma dużo czasu, by przygotować swoją formę do października, wtedy to odbędzie się impreza po raz pierwszy. 

Data: 11/10/2014 | Miejsce:

Koncert Hey Unplugged w Filharmonii Podkarpackiej

RZESZÓW. Po sukcesie wiosennych koncertów, na specjalne życzenie fanów, HEY ponownie wyłączy prąd i zaprezentuje swoje piosenki w wersjach akustycznych! w Rzeszowie koncert odbędzie się w Filharmonii Podkarpackiej. 

Data: 04/10/2014 | Miejsce: Filharmonia Podkarpacka

MEGA Rzeszów Conference. Prelegentem m.in. Jacek Rozenek

RZESZÓW. 23 i 24 października w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie odbędzie się kolejna odsłona MEGA Rzeszów Conference. Dwudniowa konferencja po raz kolejny zintegruje dwie dziedziny – marketing i sprzedaż. Do tego będą wybitni prelegenci, praktyczne warsztaty, szkolenia i networking.

Data: 23/10/2014 - 24/10/2014 | Miejsce: Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów

Edyta Bartosiewicz zagra w Rzeszowie

RZESZÓW. Już 30 października Edyta Bartosiewicz zagra w Rzeszowie na otwarcie koncertowe LUKR lounge club restaurant. Można już kupować bilety. 

Data: 30/10/2014 | Miejsce: LUKR

Rzeszów stawia na sport. I Miejski Bieg Na Orientację „Rzeszowska Strefa” już w październiku

RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury jest tego roku po raz pierwszy organizatorem nowej imprezy sportowej pod nazwą I Miejski Bieg Na Orientację „Rzeszowska Strefa”. Impreza ta odbędzie się 11 października 2014 roku i będzie miała postać zawodów w biegu na orientację po przestrzeni miasta Rzeszowa. 

Data: 11/10/2014 | Miejsce: Rzeszów, rynek

Acid Drinkers, Ewelina Flinta Sebastian Riedel & Cree i wiele innych na Bulwarach

RZESZÓW. W dniach 26- 27 września w Rzeszowie odbywać się będzie BREAKOUT DAYS, Festiwalu stworzonym ku pamięci Tadeusza Nalepy i jego twórczości. Zagrają m.in. Acid Drinkers, Ewelina Flinta, Sebastian Riedel & CREE.

Data: 26/09/2014 - 28/09/2014 | Miejsce: Bulwary