

| Nd | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | ||||
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
| 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
| 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
| 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |

Wtorek, 19 Maja 2009
Wczoraj, brzozowscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, mieszkańców Brzozowa. Jeden z nich trzymał sadzonki konopii indyjskich w szafie, drugi prowadził uprawę w piwnicy. Funkcjonariusze zabezpieczyli 24 doniczki z krzewami i sadzonkami, a także lampy i urządzenia wentylacyjne.
Wczoraj wieczorem, do policjantów z Brzozowa dotarła informacja, że dwaj mieszkańcy tego miasta, w swoich domach, prowadzą uprawy konopii indyjskich. Było po godz. 20, gdy funkcjonariusze pojechali do mieszkania 28-letniego mężczyzny. Podczas przeszukania, w szafie, odkryli pięć doniczek z sadzonkami. Zabezpieczyli też dwa słoiki z wysuszoną marihuaną. Były ukryte w kuchni.
Chwilę później, policjanci udali się do domu 19-latka. Przeszukując piwnicę znaleźli 19 krzewów konopi. W miejscu uprawy zainstalowano specjalne urządzenie do naświetlania i wentylacji roślin.
Młodzi ludzie trafili do policyjnego aresztu. Za nielegalną uprawę konopi grozi im kara pozbawienia wolności do lat 2, natomiast za posiadanie narkotyków do lat 3.
|